Logo

Medarbetare

Kontakta oss på Sandbacka Science Park

Malin Rogström

Malin Rogström

Utvecklingschef

026 - 24 17 30 | 070 - 243 26 68
malin.rogstrom@sandviken.se

Malin Rogström

Robert Sandberg

Controller, gruppchef projektkontor

026 - 24 13 07
robert.sandberg@sandviken.se

Malin Rogström

Jenny Korhonen

Kommunikationsansvarig, gruppchef kommunikationsteam

026 - 24 17 61
jenny.korhonen@sandviken.se

Malin Rogström

Pia Öström

Kommunikatör, ansvarig för teknik & aktiviteter

026 - 24 12 43
pia.ostrom@sandviken.se

Malin Rogström

Kenneth Sjöholm

Community Manager

026 - 24 00 54
kenneth.sjoholm@sandviken.se

Malin Rogström

Sima Valizadeh

Chief Technical Officer

026 - 24 07 59
sima.valizadeh@sandviken.se

Malin Rogström

Monika Danielsson

Administratör

026 - 24 04 33
monika.danielsson@sandviken.se

Malin Rogström

Peter Andersson

Innovationscoach

026 - 24 02 98
peter.andersson@sandviken.se

Malin Rogström

Lennart Söderberg

Spetsansvarig Digital utveckling

026 - 24 12 15
lennart.soderberg@sandviken.se

Malin Rogström

Anna Klasson

Spetsansvarig Grön omställning

026 - 24 08 60
anna.klasson@sandviken.se

Malin Rogström

Hanna Bramfeldt

Projektledare

026 - 24 08 63
hanna.bramfeldt@sandviken.se

Malin Rogström

Himan Mustafa

Projektkoordinator

026 - 24 20 07
himan.mustafa@sandviken.se

Malin Rogström

Maria Ceder

Projektledare

026 - 24 15 74
maria.ceder@sandviken.se

Malin Rogström

Sara Edin

Verksamhetsutvecklare

026 - 24 02 91
sara.edin@sandviken.se

Malin Rogström

Kerstin Strid Embretsen

Kommunikatör

026 - 24 06 64
kerstin.strid.embretsen@sandviken.se

Malin Rogström

Lisa Widman

Kommunikatör

026 - 24 08 21
lisa.widman@sandviken.se

Malin Rogström

Lejla Basic

Projektledare

026 - 24 08 61
lejla.basic@sandviken.se

Malin Rogström

Frank Joy

Projektkoordinator

026 - 24 07 54
frank.joy@sandviken.se

Malin Rogström

Sofia Brynte

Ekonomiassistent

026 - 24 0705
sofia.brynte@sandviken.se

Malin Rogström

Kevin Persson

Projektmedarbetare

026 - 24 04 40
kevin.persson@sandviken.se

Malin Rogström

Pontus Jonsson

Projektmedarbetare

pontus.jonsson@sandviken.se

Träffa andra och lär dig något nytt

Bild

Besök våra event

Här hittar du olika event, seminarier och träffar som vi eller våra samarbetsparterns anordnar.

Bild

Håll dig uppdaterad

Senaste nytt om vad som händer inom science parken hittar du här.

Bild

Träffa människorna i vår community

Här hittar du entreprenörerna, idéerna och företagen i vår community.

Bild

Häng med oss

Det är när man träffar andra som det händer grejer, det vet vi. Vi har nätverken för dig.

Utforska möjligheterna tillsammans med oss