Logo

Kontakt

Vi står alltid redo att hjälpa just dig!

Det finns flera sätt för dig att komma i kontakt med oss, välj det som passar dig bäst. Ring, maila eller besök oss på vårt kontor.

Besöksadress: Spångvägen 10 i Sandviken - Hitta hit! Länk till annan webbplats.

Postadress: Sandbacka Science Park, 811 32 Sandviken

E-post: info@sandbackasciencepark.se

Glada människor

Vårt team

Robert

Magnus Ernström

Utvecklingschef

026 - 24 20 18
magnus.ernstrom@sandviken.se

Kerstin

Kerstin Strid Embretsen

Kommunikationsansvarig, gruppchef kommunikation

026 - 24 06 64
kerstin.strid.embretsen@sandviken.se

Sara

Sara Edin

Verksamhetsutvecklare

026 - 24 02 91
sara.edin@sandviken.se

Anna

Anna Klasson

Programansvarig Grön omställning

026 - 24 08 60
anna.klasson@sandviken.se

Lennart

Lennart Söderberg

Programansvarig Digital utveckling

026 - 24 12 15
lennart.soderberg@sandviken.se

Anna

Kristina Haag

Programansvarig Mod att utveckla

026-24 01 93
kristina.haag@sandviken.se

Kevin

Sofia Uggla

Affärsutvecklare

026 - 24 08 56
sofia.uggla@sandviken.se

Jenny

Ida Andersson

Projektcontroller

026 - 24 09 48
ida.1.andersson@sandviken.se

Kevin

Kevin Persson

Ekonomiassistent

026 - 24 04 40
kevin.persson@sandviken.se

Pia

Pia Öström

Kommunikatör

026 - 24 12 43
pia.ostrom@sandviken.se

Cornelia

Cornelia Lyxell

Digital kommunikatör

026 - 24 08 63
cornelia.lyxell@sandviken.se

Lisa

Lisa Widman

Kommunikatör

026 - 24 08 21
lisa.widman@sandviken.se

Peter

Peter Andersson

Innovationscoach

026 - 24 02 98
peter.andersson@sandviken.se

Kenneth

Kenneth Sjöholm

Projektledare

026 - 24 00 54
kenneth.sjoholm@sandviken.se

Kevin

Malin Johansson

Projektledare

026 - 24 09 49
malin.1.johansson@sandviken.se

Kevin

Carl Ulric Björnsson

Projektledare

026-24 04 79
carl.ulric.1.bjornsson@sandviken.se

Jenny

Max Halleryd

Projektmedarbetare

026-24 24 89
max.1.halleryd@sandviken.se

Jenny

Jenny Korhonen

Kommunikationsansvarig, gruppchef kommunikation

Föräldraledig t.o.m. 3 september 2024.

Utforska möjligheterna tillsammans med oss