Logo

Kontakt

Vi står alltid redo att hjälpa just dig!

Det finns flera sätt för dig att komma i kontakt med oss, välj det som passar dig bäst. Ring, maila eller besök oss på vårt kontor.

Besöksadress: Spångvägen 10 i Sandviken - Hitta hit! Länk till annan webbplats.

Postadress: Sandbacka Science Park, 811 32 Sandviken

Telefon: 026 - 24 82 40 (vxl)

E-post: info@sandbackasciencepark.se

Glada människor

Vårt team

Söker du efter en viss person på Sandbacka Science Park? Här hittar du oss.

Malin

Malin Rogström

Verksamhetschef

026 - 24 17 30 | 070 - 243 26 68
malin.rogstrom@sandviken.se

Robert

Robert Sandberg

Controller, gruppchef projektkontor

026 - 24 13 07
robert.sandberg@sandviken.se

Jenny

Jenny Korhonen

Kommunikationsansvarig, gruppchef kommunikation

026 - 24 17 61
jenny.korhonen@sandviken.se

Sara

Sara Edin

Verksamhetsutvecklare

026 - 24 02 91
sara.edin@sandviken.se

Kenneth

Kenneth Sjöholm

Community Manager

026 - 24 00 54
kenneth.sjoholm@sandviken.se

Sima

Sima Valizadeh

Chief Technical Officer

026 - 24 07 59
sima.valizadeh@sandviken.se

Peter

Peter Andersson

Innovationscoach

026 - 24 02 98
peter.andersson@sandviken.se

Anna

Anna Klasson

Spetsansvarig Grön omställning

026 - 24 08 60
anna.klasson@sandviken.se

Lennart

Lennart Söderberg

Spetsansvarig Digital utveckling

026 - 24 12 15
lennart.soderberg@sandviken.se

Pia

Pia Öström

Kommunikatör, ansvarig för teknik och aktiviteter

026 - 24 12 43
pia.ostrom@sandviken.se

Kerstin

Kerstin Strid Embretsen

Kommunikatör

026 - 24 06 64
kerstin.strid.embretsen@sandviken.se

Cornelia

Cornelia Lyxell

Digital kommunikatör

026 - 24 08 63
cornelia.lyxell@sandviken.se

Sofia

Sofia Brynte

Ekonomiassistent

026 - 24 0705
sofia.brynte@sandviken.se

Monika

Monika Danielsson

Administratör

026 - 24 04 33
monika.danielsson@sandviken.se

Lejla

Lejla Basic

Projektledare

026 - 24 08 61
lejla.basic@sandviken.se

Himan

Himan Mustafa

Projektkoordinator

026 - 24 20 07
himan.mustafa@sandviken.se

Maria

Maria Ceder

Projektledare

026 - 24 15 74
maria.ceder@sandviken.se

Frank

Amanda Grönvall

Projektmedarbetare

026 - 24 09 21
amanda.gronvall@sandviken.se

Hanna

Frank Joy

Projektkoordinator

026 - 24 07 54
frank.joy@sandviken.se

Kevin

Kevin Persson

Projektmedarbetare

026 - 24 04 40
kevin.persson@sandviken.se

Pontus

Pontus Jonsson

Projektmedarbetare

pontus.jonsson@sandviken.se

Hanna

Madeleijn Perjos

Projektmedarbetare

026 - 24 03 12
madelein.perjos@sandviken.se

Kevin

Klara Björklund

Projektmedarbetare

026 - 24 09 19
klara.bjorklund@sandviken.se

Lisa

Lisa Widman

Kommunikatör

Föräldraledig till och med 1 september 2023.

Utforska möjligheterna tillsammans med oss