Logo

Kontakt

Vi står alltid redo att hjälpa just dig!

Det finns flera sätt för dig att komma i kontakt med oss, välj det som passar dig bäst. Ring, maila eller besök oss på vårt kontor.

Besöksadress: Spångvägen 10 i Sandviken - Hitta hit! Länk till annan webbplats.

Postadress: Sandbacka Science Park, 811 32 Sandviken

Telefon: se nedan

E-post: info@sandbackasciencepark.se

Glada människor

Vårt team

Söker du efter en viss person på Sandbacka Science Park? Här hittar du oss.

Robert

Magnus Ernström

Utvecklingschef

Tillträder den 21 augusti 2023

Robert

Robert Sandberg

Controller, gruppchef projektkontor

026 - 24 13 07
robert.sandberg@sandviken.se

Jenny

Jenny Korhonen

Kommunikationsansvarig, gruppchef kommunikation

026 - 24 17 61
jenny.korhonen@sandviken.se

Sara

Sara Edin

Verksamhetsutvecklare

026 - 24 02 91
sara.edin@sandviken.se

Kenneth

Kenneth Sjöholm

Community Manager

026 - 24 00 54
kenneth.sjoholm@sandviken.se

Lejla

Lejla Basic

Projektledare

026 - 24 08 61
lejla.basic@sandviken.se

Peter

Peter Andersson

Innovationscoach

026 - 24 02 98
peter.andersson@sandviken.se

Anna

Anna Klasson

Spetsansvarig Grön omställning

026 - 24 08 60
anna.klasson@sandviken.se

Lennart

Lennart Söderberg

Spetsansvarig Digital utveckling

026 - 24 12 15
lennart.soderberg@sandviken.se

Kerstin

Kerstin Strid Embretsen

Kommunikatör

026 - 24 06 64
kerstin.strid.embretsen@sandviken.se

Pia

Pia Öström

Kommunikatör, ansvarig för teknik och aktiviteter

026 - 24 12 43
pia.ostrom@sandviken.se

Cornelia

Cornelia Lyxell

Digital kommunikatör, projektledare

026 - 24 08 63
cornelia.lyxell@sandviken.se

Himan

Himan Mustafa

Projektkoordinator

026 - 24 20 07
himan.mustafa@sandviken.se

Sofia

Sofia Brynte

Ekonomiassistent

026 - 24 0705
sofia.brynte@sandviken.se

Kevin

Kevin Persson

Projektmedarbetare

026 - 24 04 40
kevin.persson@sandviken.se

Hanna

Frank Joy

Projektkoordinator

026 - 24 07 54
frank.joy@sandviken.se

Pontus

Pontus Jonsson

Projektmedarbetare

pontus.jonsson@sandviken.se

Kevin

Klara Björklund

Projektmedarbetare

026 - 24 09 19
klara.bjorklund@sandviken.se

Lisa

Lisa Widman

Kommunikatör

Föräldraledig till och med 1 september 2023.

Utforska möjligheterna tillsammans med oss